Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Opcje przeglądania

THIS IS BIO

THIS IS BIO to marka powstała około dziesięciu lat temu w Krakowie.

Twórcy tej marki pomimo ogromnego wyboru produktów na rynku, odczuwali brak na nim żywności i suplementów diety o jakości, jaką sobie wymarzyliśmy. To było motorem do założenia własnej marki która produkowałaby stuprocentowo organiczne superpokarmy i wysokiej klasy suplementy diety.

Dzisiejsze produkty THIS IS BIO składem i standardem mogą konkurować ze światowymi liderami w sektorze zdrowia. Dla tej marki i jej twórców nie nie ma miejsca na kompromisy, dlatego stawiają nie tylko wyłącznie na technologię, ale także na bliskość natury i równowagę. Dlatego robią wszystko aby surowce, z których powstają ich superpokarmy, pochodziły z krajów właściwych ich pochodzeniu i ze zrównoważonych upraw. Marka śmiało i z dumą mówi, że to produkty premium, z których korzystają sami twórcy i polecają je każdemu.

Produkty marki THIS IS BIO to wysokiej jakości organiczna żywność, która produkowana jest we własnym zakładzie produkcyjnym firmy, posiadającym unijną certyfikację przetwórstwa ekologicznego (certyfikat nr PL-03-003888).

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl