

Mydełko naturalne lawendowe 100g - majru

Opis
MYDEŁKO NATURALNE LAWENDOWE 100g MAJRU
Produkt posiada pozytywną ocenę bezpieczeństwa i został wpisany do unijnego wykazu produktów kosmetycznych CPNP.
Mydełko naturalne lawendowe koniecznie musiało się znaleźć w naszej ofercie produktowej. Zawarty w nim olejek eteryczny lawendowy to opiekun naszej skóry przez duże “O”. Olejek lawendowy słynie z tego, że leczy rany i zadrapania, jest stosowany w leczeniu trądziku, egzemy, pomaga zwalczać infekcje grzybiczne, oparzenia, odmładza skórę. Regularne stosowanie tego mydełka jest bardzo pomocne w zachowaniu odpowiednio odżywionej i nawilżonej skóry, gładkiej, ładnie i bardzo zdrowo wyglądającej.
Oleje roślinne: oliwa z oliwek, olej kokosowy, olej rzepakowy, olej palmowy, masło shea, olej ze słodkich migdałów.
Olejek eteryczny: lawendowy.
Barwnik: ultramaryna.
Składniki (INCI): Sodium Olivate, Sodium Cocoate, Sodium Rapeseedate, Sodium Palmate, Sodium Shea Butterate, Sodium Almondate, Glycerin, Lavandula Angustifolia Oil,Sodium Chloride, Sucrose, Ultramarines, Linalool.
- mydełko lawendowe to idealne mydełko na lato
- olejek eteryczny lawendowy cudownie odpręża, odświeża, przenosi nas w rejon Prowansji na pola lawendy…
- mydełko pomaga przy różnych niedomaganiach skóry, przyspiesza gojenie, łagodzi trądzik, swędzenie i pieczenie skóry
- podoba się szczególnie kobietom
- mydełko wykonane tradycyjną techniką “na zimno”, bez podgrzewania tłuszczy do wysokiej temperatury
- skład w 100 % naturalny
- wytwarzane ręcznie małymi partiami
- zawiera tylko tłuszcze roślinne, przyjazne dla wegetarian i wegan
- nie wysusza skóry, dokładnie ją oczyszcza, odżywia i wygładza
- dzięki zawartości szlachetnych olejów i maseł roślinnych doskonale pielęgnuje skórę
- jest bardzo trwałe, wolno się zużywa, ponieważ jest dobrze wysuszone (spędza w suszarni minimum 4 tygodnie)
- dzięki zawartości naturalnego olejku eterycznego posiada dodatkowe właściwości aromaterapeutyczne i pielęgnacyjne
- barwione naturalnym barwnikiem
- zapakowane w ładny kartonik sprawdza się jako dobry, wartościowy prezent
- nadaje się do całego ciała poza okolicami oczu
- po użyciu należy odkładać na mydelniczkę z odpływem wody, żeby obsychało.
Mydełko naturalne, wytwarzane ręcznie małymi partiami. Nie zawiera szkodliwych dodatków – sztucznych barwników, sztucznych substancji
zapachowych, czy konserwujących.
Myje i pielęgnuje skórę dzięki zastosowaniu najlepszych składników pochodzących z Natury.
Odpowiednio opracowana i udoskonalona receptura pozwoliła uzyskać mydełko trwałe i przyjazne dla skóry oraz środowiska naturalnego.
Waga: 100 g.
Kształty i kolory mydełek z poszczególnych partii mogą się nieznacznie różnić od siebie z uwagi na ręczny charakter produkcji.
Po użyciu produkt należy odkładać na mydelniczkę z odpływem, aby zwiększyć jego trwałość.
Produkt nie testowany na zwierzętach.
Przyjazny dla wegetarian i wegan.