Nadtlenek wodoru 3 % 1000 ml - chem world

W.U 1000.png
  • nowość
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 3 dni
Cena: 18,80 zł 18.80
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Nadtlenek Wodoru 3%, Najczystsza forma Wody Utlenionej 3% CZDA, Czysta Do Analizy.

Nadtlenek wodoru – nieorganiczny związek chemiczny z grupy nadtlenków, jedna z reaktywnych form tlenu. Otrzymany został po raz pierwszy przez Louisa Thénarda w 1818 roku w reakcji nadtlenku baru z kwasem azotowym. Produkt został sporządzony w/g poprawnej metody i receptury, ma tendencje do gazowania i jest to normalny objaw tego roztworu. Dlatego jest dodatkowo zabezpieczany specjalną nakrętką z zaworem odpowietrzającym, jak i dodatkowym szczelnym zabezpieczeniem głównego opakowania, aby nie narazić zdrowia naszych klientów i nie uszkodzić innych produktów w przesyłce.

STOSOWANIE: Woda utleniona 3% stosowana do odkażania ran powierzchownych, a po rozcieńczeniu wodą, w stosunku około 1:50, do płukania jamy ustnej – pomaga w stanach zapalnych. Wiele osób ceni ją za działanie antybakteryjne i wspomagające przy łagodzeniu bólu oraz za pomoc w pozbywaniu się przykrych zapachów z ust.

3% NADTLENKU WODORU W NASZYM PRODUKCIE TO MOC TEGO ROZTWORU, A NIE 3% CZĘŚCI POJEMNOŚCI ROZTWORU – TO JEST BARDZO WAŻNE.

  • Gatunek: CZDA – najczystsza forma nadająca się do analiz
  • Zawartość: 3%  +/-0,05%
  • PH: 2-4
  • Gęstość względna: 1,11 g/cm3
  • Wzór: H2O2
  • Masa molowa: 34,01 g/mol
  • Numer CAS: 7722-84-1

ŚRODKI OSTROŻNOŚCI: W razie połknięcia nie wywoływać wymiotów, przepłukać usta wodą. Natychmiast wezwać pomoc medyczną. W razie kontaktu z oczami płukać je dużą ilością wody, niezwłocznie skontaktować się z okulistą. W razie kontaktu ze skórą zdjąć zanieczyszczoną odzież, skórę zmyć dokładnie wodą. Zanieczyszczoną odzież natychmiast zanurzyć w wodzie i starannie wypłukać.

PRZECHOWYWANIE: Przechowywać w suchym, ciemnym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci.

PRODUKT JEST ODCZYNNIKIEM CHEMICZNYM ANALITYCZNYM DO SYNTEZ LUB CELÓW DYDAKTYCZNYCH. I MOŻE BYĆ SZKODLIWY DLA ZDROWIA, KAŻDE INNE STOSOWANIE ODCZYNNIKA CHEMICZNEGO JEST NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl