Grzegorz Śleziak, znany również jako Biały SaiBaba, to producent z Milówki, który może poszczycić się kilkudziesięcioletnią tradycją w produkcji i sprzedaży produktów naturalnych. Jego lokalne gospodarstwo tradycyjne to miejsce, gdzie wszystkie wyroby powstają z ogromną troską.

Grzegorz Śleziak zdobył swoją wiedzę i doświadczenie latami, a jego najsurowszym nauczycielem okazała się choroba. Kiedy tradycyjna medycyna nie była w stanie pomóc mu w walce z nadkwasotą, rakiem prostaty i boreliozą, odkrył leczniczą moc octów winnych i głodówek. Całą swoją historię opisał w książce "Biały Sai Baba – Jak zdobyłem fortunę, straciłem zdrowie i pokonałem raka oraz boreliozę dzięki leczniczym głodówkom".

Dla Grzegorza Śleziaka choroby nie są wyrokiem, lecz przekonaniem o konieczności dbania o zdrowie każdego dnia. Jednym z kluczowych sposobów utrzymania zdrowia jest zdrowe odżywianie się.

Jego oferta obejmuje szeroki wachlarz produktów, w tym słynne octy winne  wytwarzane starą metodą orleańską, które pomogły mu w walce z nadkwasotą. Szczegolnie polecamy Biały Saibaba ocet jabłkowy lub jego odmiany. 

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl