Znaleziono produktów: 94

Dary Natury to firma z siedzibą w malowniczej wsi Koryciny, ukrytej wśród lasów Podlasia. Założona w latach 90-tych przez Mirosława Angielczyka, pasjonata ziół i propagatora tradycyjnego zielarstwa. Misją firmy jest ochrona zagrożonych gatunków ziół, kultywowanie tradycji zielarskich oraz wspieranie rolnictwa ekologicznego.

Z zakorzenioną miłością do natury, Dary Natury pozyskują rośliny dziko rosnące z specjalnie wyznaczonych obszarów, a także z ekologicznych plantacji i lokalnych gospodarstw. Cały proces produkcji odbywa się z poszanowaniem środowiska, a opakowania produktów są głównie wykonane z materiałów poddawanych recyklingowi.

Firma czerpie z bogactwa podlaskiej tradycji, tworząc ziołowe mieszanki oparte nie tylko na współczesnej wiedzy, ale również na przekazach i doświadczeniach mieszkańców regionu. Ponadto, Dary Natury angażują się w ochronę dziedzictwa kulturowego, rekonstruując zabytkowe budynki drewniane i tworząc atrakcje turystyczne, takie jak szlaki turystyczne, muzea zielarstwa i tradycji podlaskich. Przedsiębiorstwo jest zatem nie tylko producentem ziół, ale także strażnikiem dziedzictwa kulturowego i ekologicznego Podlasia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl