Polska Róża to firma rodzinna założona w 1979 roku, specjalizująca się w produkcji soków i syropów o właściwościach prozdrowotnych z polskich owoców. Historia firmy sięga lat 60-70, gdy założyciel, inż. Ernest Michalski, cierpiał na szkorbut i odkrył korzystne właściwości owoców róży jako źródła naturalnej witaminy C. Po przeprowadzeniu badań i kontaktach z naukowcami, zaczął regularnie spożywać nektar różany, co przyniosło zdumiewające efekty, takie jak zniknięcie krwawienia dziąseł.

Inspirujący wyniki sprawiły, że założono plantację róży owocowej pod Warszawą, a sok z róży stał się głównym produktem firmy. Polska Róża zyskała uznanie za wysoką jakość soków NFC, wytwarzanych bez koncentratów. Dodatkowe produkty, takie jak konfitury z płatków róży i syropy owocowe, także zdobyły popularność dzięki naturalnemu składowi i dbałości o jakość.

Warto podkreślić, że sok z róży Polskiej Róży zawiera naturalną witaminę C, którą można znaleźć w ilości 450 mg witaminy C w 100 ml soku, co wynika z tłoczenia owoców. Produkty firmy są dostępne w ciemnych butelkach, aby chronić zawartość przed degradacją spowodowaną światłem słonecznym. Owoce używane w produkcji pochodzą od lokalnych rolników, a etykiety tworzy graficzka, która wcześniej była klientką firmy.

Polska Róża to historia pasji, zdrowia i troski o jakość, a jej produkty zachęcają do korzystania z naturalnych witamin i minerałów, by zadbać o zdrowie rodziny i bliskich.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl